Ana Sayfa / Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ölçüye Mobilya

Her türlü mobilya istediğiniz ölçü ve modelde, istediğiniz malzeme ile üretilmektedir. Yemek Odaları, Yatak Odaları, Banyo Mobilya Takımları, Standart ve Ölçüye Vestiyer çeşitleri, Özel Gardroplar, Kiler Dolapları imalatı ve montajı yapıyoruz.

Ölçüye Mutfak Dolabı

İsterseniz standart bir model isterseniz özel ölçüye tasarım mutfak dolapları imalatı yapıyoruz. Balon kapak, suntalam ve Laminat malzemleri başta olmak üzere, klasik mutfak hariç, her türlü mutfak dolabı üretimini yapmaktayız.

2000
Müşteri
200
Model
1000
Tasarım
50
Mobilya Çeşidi

İmalat Aşamalarımız:

01

Ölçü Alma ve Model Seçme

Ölçünüz, ustamız tafarından, randevu günü ve saatinde alınır. Gerekli notlar ve model ve malzeme seçimi müşteriye sorularak veya mevcut model varsa alınarak kaydedilir.

02

Malzeme Seçimi ve Tasarım

Müşterimizin imalathenemize veya malzeme toptancısına gelmesiyle istediği malzeme seçilir ve nasıl bir tasarım istediği sorulur. İstekleri doğrultusunda bir taslak çizim yapılır ve kendisine E-posta veya Whatsapp aracılığı ile gönderilir. Düzeltme veya değişiklik talebi varsa allınır ve tasarım bu doğrultuda yenilenir ve sonra yine müşteri onayına gönderilir. Müşterimizin onayı sonrası ne kadar sürede imal edileceği bilgidi verilerek imalata geçilir !

03

İmalat ve Montaj

İmalat sırasında müşteri ile irtibat halinde olunur. Yeni talepleri olursa, eğer deşişiklik yapılabilecek bir aşamada ise, değişiklikler yapılır ve yeni şekli tekrar müşteriye onaylatılarak imalat devam eder. İmalat bitiminde ambalajlanan ürünler kendi nakliye aracımızla müşterinin talep ettiği yere ulaştırılarak, ustalarımız tarafından, montajı gerçekleştirilir..